Burmistrz Sandomierza zachęca do udziału w wyborach prezydenckich 28 czerwca. Lokale wyborcze będą bezpieczne

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Sandomierza Marcin Marzec zwrócił się do Sandomierzan z apelem o odpowiedzialne podejście do zbliżających się wyborów prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca. W swoim apelu przekazał również kluczowe informacje związane z procedurami wyborczymi.

Na terenie gminy Sandomierz zostanie utworzone 13 obwodowych komisji o charakterze otwartym oraz 2 komisje zamknięte. Wszystkie lokale wyborcze otwarte będą dla wyborców od 7.00 do 21.00.

Obostrzenia sanitarne wywierają wpływ również na sposób głosowania. Do lokalu wyborczego wejdziemy tylko z maseczką ochronną, obowiązywać nas będzie też dezynfekcja rąk. Na jednego wyborcę zostanie przeznaczona przestrzeń 4 metrów kwadratowych. 

W Sandomierzu uprawnionych do głosowania jest 19 491 osób. Chęć głosowania w formie korespondencyjnej zgłosiło natomiast 63 osoby. 

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe