Seniorzy z Wilczyc zyskają nowy dom

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już niebawem, bo 15 czerwca w Wilczycach oficjalnie swoją działalność rozpocznie Klub Seniora. Klub będzie miał swoją siedzibę w dawnym budynku urzędu gminy, który w ubiegłym roku przeszedł termomodernizację.

Jednak  zakończona termomodernizacja to nie koniec zmian, ponieważ budynek Domu Seniora obecnie przechodzi gruntowny remont poszczególnych pomieszczeń wewnątrz. Jak wyjaśnia wójt Robert Paluch niezbędne jest odpowiednie dostosowanie tego budynku pod  aktualne potrzeby. Nieopodal powstaje również miejsce do rekreacji, które będzie służyło całej lokalnej społeczności. 


Jak przyznaje wójt seniorzy z gminy Wilczyce narzekać na nudę nie będą mogli, a uruchomienie Klubu Seniora będzie dla nich dodatkową alternatywą spędzania wolnego czasu. 


Oprócz spotkań w Domu Seniora będą na nich czekać inne atrakcyjne zajęcia. W ramach działalności Klubu seniorzy znajdą wsparcie rehabilitanta i innych specjalistów. Ponadto będą prowadzone ciekawe zajęcia. W planach są również wycieczki do interesujących miejsc oraz wyjazdy do kina i teatru. 


Przez trzy lata z oferty Klubu Seniora będzie mogło korzystać 60 osób. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Heniek Sztacheta
Heniek Sztacheta 30.06.2020, 12:20
Wójt to niech weźmie się za robotę i ściąga inwestorów tworzących nowe miejsca pracy a nie domy dla seniorów i zatrudnianie w gminie po znajomości

Pozostałe