Ożarów: "Biedronka" znowu funkcjonuje, ale było podejrzenie COVID-19. Mamy odpowiedź Jeronimo Martins Polska

  • 08.05.2020, 12:29 (aktualizacja 08.05.2020, 12:49)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
Ożarów: "Biedronka" znowu funkcjonuje, ale było podejrzenie COVID-19.… Fot. Jeronimo Martins Polska S.A / Biuro prasowe sieci Biedronka Wejście do sklepu Biedronka w Ożarowie

Podziel się:

Oceń:

Dziś w południe otrzymaliśmy odpowiedź na zadane wczoraj mailowo pytania do spółki Jeronimo Martins Polska w sprawie podejrzenia zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników sklepu "Biedronka" w Ożarowie.

O całej sytuacji pisaliśmy wczoraj, w naszym artykule, tuż po zaalarmowaniu o sytuacji przez mieszkańca Ożarowa. Czytaj tutaj: https://www.sandomierztv.pl/wiadomosci/906,ozarow-koronawirus-w-biedronce-sanepid-zamknal-sklep

Dziś otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź z Biura Prasowego sieci Biedronka spółki Jeronimo Martins Polska S.A., którą w całości publikujemy poniżej:

Szanowny Panie Redaktorze,

bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy pl. Wolności 14 w Ożarowie został czasowo zamknięty 7 maja z powodu podejrzenia zakażenia wirusem, a następnie został poddany profesjonalnej dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę. Sklep został ponownie otwarty w dniu 8 maja i jest obecnie dostępny dla klientów w godzinach 6:00 – 24:00.

Podkreślamy przy tym, że obowiązujące w naszej sieci wewnętrzne procedury są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na bieżąco współpracujemy z lokalną stacją sanitarno-epidemiologiczną. W kwestii zapewnienia żeli do dezynfekcji lub rękawiczek jednorazowych dla klientów w naszej placówce przy pl. Wolności 14 w Ożarowie obecnie dostępne są oba te rozwiązania, na dowód tego przesyłamy zdjęcia.

Do odpowiedzi przesłano nam również zdjęcia, dokumentujące udostępnienie żelu do dezynfekcji i rękawiczek dla klientów sklepu. 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (2)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawski
Ciekawski 09.05.2020, 11:01
A jaki jest wynik badania pracownika Biedronki od którego pobrano wymaz? Bo dezynfekcja, dostępność środków to jedno ale .... no właśnie , co z wynikiem?
milo45
milo45 08.05.2020, 16:33
No tak wszystko ładnie pięknie ale nic nie pisze o tej pracownicy piszecie że było podejrzenie to w końcu ta pracownica ma tego koronawirusa czy jeszcze nie wiecie bo o tym nic nie zostało napisane tylko jakieś bzdury

Pozostałe