insp. Dariusz Chmielowiec żegna się z Komendą Powiatową Policji w Sandomierzu. Zastąpi go insp. Ryszard Komański

  • 29.04.2020, 13:25 (aktualizacja 29.04.2020, 14:28)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
insp. Dariusz Chmielowiec żegna się z Komendą Powiatową Policji w Sandomierzu. Zastąpi go insp. Ryszard Komański Fot. KPP w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

Inspektor Dariusz Chmielowiec nie będzie już szefem Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. Dziś pożegnał się z funkcjonariuszami.
Dariusz Chmielowiec funkcję komendanta sandomierskiej policji pełnił od stycznia 2013 roku, jednak związany z tą jednostką był w sumie przez 24 lata. Odejście z dotychczasowej funkcji insp. Dariusza Chmielowca związane jest z awansem na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie.
 
Komendą Powiatową Policji w Sandomierzu pokieruje natomiast dotychczasowy komendant powiatowy opatowskiej policji, inspektor Ryszard Komański.

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe