Od 4 maja Sandomierz otwiera część obiektów MOSiRu. Jakie będą jednak ograniczenia?

  • 28.04.2020, 15:51 (aktualizacja 28.04.2020, 15:59)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Powrót do nieco nowej rzeczywistości sportowej nastąpi już za kilka dni. Od najbliższego poniedziałku ponownie zostaną uruchomione obiekty sportowe na otwartej przestrzeni. W Sandomierzu również pojawi się możliwość poćwiczenia na świeżym powietrzu.
Po kilku tygodniach przerwy od sportu możemy przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności wrócić do upragnionej aktywności fizycznej. Od 4 maja czynne będą obiekty sportowe na otwartej przestrzeni. Mowa tutaj o boiskach, kortach i orlikach. Jak przyznaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu, Paweł Wierzbicki z otwartych od poniedziałku obiektów sportowych będzie mogło korzystać jednocześnie maksymalnie sześć osób.
 
Od 4 mają swoje indywidualne treningi mogą wznowić również sportowcy przygotowujący się do zawodów. To pierwszy etap „powrotu do nowej rzeczywistości sportowej”. Kolejne etapy to otwieranie sal sportowych. Następnie siłowni, sal fitness i basenów.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe