PKP PLK: "Sygnalizacja kolejowa w Jakubowicach została naprawiona. Wyjaśniamy przyczyny awarii rogatek"

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kierowcy mogą już bez utrudnień przejechać przez przejazdy kolejowe w okolicach Jakubowic w gminie Ożarów. Jak poinformowała spółka PKP PLK wyjaśniane są przyczyny awarii sygnalizacji i rogatek w regionie.

Kierowcy dziś ponad godzinę zmagali się z awarią sygnalizacji i rogatek na przejazdach kolejowych w regionie. Mowa o przejazdach kolejowych w okolicach Jakubowic w gminie Ożarów (droga krajowa K79). Jak informowali nas kierowcy stojący w korkach rogatki były czas opuszczone uniemożliwiając przejazd.  


Część kierowców, szczególnie osobówek korzystała z możliwości objazdów lokalnymi mniejszymi drogami. Gorzej z cięższym transportem, ponieważ kierowcy ciężarówek zostali całkowicie zablokowani.


Jak poinformował naszą redakcję Karol Jakubowski z PKP PLK aktualnie przejazd jest już czynny a przyczyny awarii są wyjaśniane przez służby techniczne. W rozmowie telefonicznej przedstawiciel PKP PLK przypomina również kierowcom o tym jak zachować się w trakcie, gdy na drodze spotkają nas utrudnienia spowodowane awarią przejazdów kolejowych. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe