Tomasz Huk: Radni Powiatu Sandomierskiego i pracownicy starostwa przekażą pieniądze dla szpitala w Sandomierzu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostatnie wydarzenia związane z pandemią koronawirusa pokazują jak duże jest zapotrzebowanie środków finansowych w służbie zdrowia, aby ta bez niepokoju mogła spełniać swoje najważniejsze zadania i udzielać pomocy potrzebującym jej pacjentom. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się wiele informacji o potrzebach w dobie największego rozprzestrzeniania się koronawirusa z którymi zaczął borykać się również Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu.
Swoją pomoc dla sandomierskiej lecznicy zaoferowali lokalni przedsiębiorczy, którzy już od kilku dni wspierają szpital dostarczając i przekazując najpotrzebniejsze produkty w czasie walki z epidemią koronawirusa.
 
Jak poinformował dziś przewodniczący Rady Powiatu, Tomasz Huk, radni oraz członkowie Zarządu Powiatu Sandomierskiego również postanowi dodatkowo wesprzeć finansowo Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu. Akcja zbiórki pieniędzy przez samorządowców jest odpowiedzią na apel dyrekcji sandomierskiej lecznicy.
 
Chociaż akcja trwa dopiero kilka godzin pierwsze wpłaty już zostały dokonane. Jak udało nam się ustalić zaproponowana kwota wpłaty to 1000 złotych od każdego radnego. Swoją cegiełkę dokładają również pracownicy Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, który na ten cel zorganizowali zbiórkę pieniędzy.
 
Wczoraj na konto Szpitala Specjalistycznego w Sandomierzu z budżetu powiatu trafiło 830 tysięcy złotych.
Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe