Młody lis siedział w szkole w Sandomierzu na parapecie. Straż Miejska interweniowała

  • 09.06.2022, 13:45
  • PP
Młody lis siedział w szkole w Sandomierzu na parapecie. Straż Miejska… SM Sandomierz

Podziel się:

Oceń:

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Szkole Podstawowej numer 4 w Sandomierzu. Pracownicy poinformowali Straż Miejską, że do szkoły wszedł...lis.

Kiedy patrol przyjechał na miejsce, pracownicy informowali, że zwierzę jest gdzieś na terenie szkoły. - Zaczęliśmy przeszukiwać budynek - mówi Adam Piskor ze Straży Miejskiej w Sandomierzu.

Siedzące na parapecie, przestraszone zwierzę i drapiące w szybę, odnaleziono w jednym z pomieszczeń na pierwszym piętrze.

- W obrębie szkoły przebywała duża ilość dzieci, wypuszczenie lisa ze szkoły, mogłoby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa uczniów, podjęliśmy decyzję o złapaniu zwierzęcia specjalną siatką i przetransportowaniu go w specjalnej klatce na tereny niezamieszkałe - dodaje Adam Piskor.

Tam zwierzę zostało wypuszczone.

PP

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe