Mieszkańcy Ożarowa spotkali się z podróżnikami

  • 27.05.2022, 13:09
  • PP
Mieszkańcy Ożarowa spotkali się z podróżnikami

Podziel się:

Oceń:

Z okazji trwających obchodów 75-lecia Biblioteki Publicznej w Ożarowie, w poniedziałek 30 maja w sali kameralnej MGOK odbyło się spotkanie z podróżnikami Joanną Grzymkowską-Podolak i Jarosławem Podolakiem.

„Zakochani w świecie. Indie” – przewodni temat spotkania, a zarazem tytuł książki Joanny Grzymkowskiej-Podolak. Małżeństwo opowiadało w bardzo interesujący sposób swoje przeżycia oraz historie z podróży do Indii.

Można było obejrzeć niezwykle kolorowy świat Indii za pośrednictwem krótkich filmików z podróży, czy pokazu slajdów wraz z dołączoną narracja podróżników. Takie miejsca jak Waranasi, miasto w północnych Indiach, znane między innymi z rytualnych kąpieli w świętej rzece Ganges, czy też filmiki z Radżastanu, stanu w północno-zachodnich Indiach oraz inne interesujące miejsca.

Na zakończenie widownia podziękowała brawami za pełną kolorów poruszającą podróż po Indiach widzianą oczami podróżników i oczywiście nie zabrakło pytań od publiczności, na które Pani Joanna i Pan Jarosław chętnie odpowiadali.

PP

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe