Spotkanie autorskie z Andrzejem Nowakiem-Arczewskim

  • 27.05.2022, 10:07
  • PP
Spotkanie autorskie z Andrzejem Nowakiem-Arczewskim

Podziel się:

Oceń:

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury (MGOK) im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie odbyło się spotkanie z publicystą, reportem, dziennikarzem, autorem książek Andrzejem Nowakiem-Arczewskim.

Na spotkanie autorskie z Andrzejem Nowakiem-Arczewskim zaprosiła Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie oraz MGOK.

Moderatorami i prowadzącymi rozmowę z autorem książek „Przykosa”, „Pseudonim Tarzan” czy też „Zmiłuj się nad nami” byli Marcin Kwieciński z Ożarowskiego Stowarzyszenia „Forum” i Janusz Czuba nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Kolejną częścią były pytania z widowni do pana Andrzeja Nowaka-Arczewskiego, jednym z czynnych uczestników był burmistrz Ożarowa Marcin Majcher. W sali kameralnej MGOK gdzie odbywało się spotkanie, znajdował się także kącik, gdzie była możliwość zakupienia książek autora.

PP

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe