Samorząd Sandomierza wziął udział w ważnym szkoleniu

  • 27.05.2022, 09:54
  • PP
Samorząd Sandomierza wziął udział w ważnym szkoleniu

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Sandomierza wraz ze swoimi współpracownikami brał udział w bezpłatnym programie szkoleniowym „Przywództwo w Samorządzie” realizowanym przez Fundację Szkoła Liderów we współpracy z Fundacją Veolia.pl.

Uczestnictwo w cyklu wykładów, ćwiczeń, warsztatów oraz spotkań, które miały za cel między innymi wprowadzenie w zakres zagadnień „cityresilience”, czyli rezylienacja (odporność) miejska, współpracy w grupie, nowoczesnego zarządzania zespołem i samorządem, szczególnie w czasie kryzysu. Ideą przedsięwzięcia jest również faktyczna wymiana doświadczeń przez kierownictwo miast.

Burmistrz Sandomierza jest bardzo zadowolony, a zarazem zaszczycony  faktem, że Sandomierz jest pierwszym zaproszonym samorządem województwa świętokrzyskiego, który bierze udział w tej inicjatywie.

PP

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe