Dzień bibliotekarza w bilbliotece w Ożarowie

  • 27.05.2022, 09:49
  • PP
Dzień bibliotekarza w bilbliotece w Ożarowie

Podziel się:

Oceń:

Maj jest ważnym miesiącem dla bibliotek. Od 1985 roku właśnie w maju obchodzimy Dzień Bibliotekarza, a także co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek.

w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ożarów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „52 książki w 52 tygodnie”. Zasady konkursu były proste, wystarczyło w rok przeczytać 52 książki.Przyjemne z pożytecznym. Jest to coroczna akcja, która rozpoczęła się 2015 roku.

W wyzwaniu zapisywany był każdy typ książek, te papierowe, jak i audiobooki.Do końca konkursu, wyzwania doszło 18 uczestników, którzy nie zatrzymali się na 52 książkach. Większość zwycięzców nie poprzestała na tylko na tej liczbie, a na karcie bibliotecznej pojawiło się jeszcze więcej pozycji.

Zwycięzcom pogratulował Burmistrz Ożarowa Marcin Majcher, Dyrektor biblioteki oraz pracownicy. Laureaci otrzymali również nagrody.

PP

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe