Przedszkolaków w Opatowie odwiedzili stróże prawa

  • 20.05.2022, 12:31
  • PP
Przedszkolaków w Opatowie odwiedzili stróże prawa KPP Opatów

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedzili dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Opatowie.

Celem wizyty funkcjonariuszy były działania profilaktyczne, podczas których najmłodsi mogli się dowiedzieć na tematydotyczące ważnych zasad bezpieczeństwa.

W pierwszej,teoretycznej części wizyty policjanci opowiedzieli przedszkolakom jak się zachować, gdy ktoś nieznajomy próbuje skomunikować się i dowiedzieć różnych osobistych informacji, kiedy można używać numeru alarmowego 112 oraz na temat zasad uczestnictwa w ruchu drogowym.

Kolejna część spotkania była bardziej praktyczna. Dzieci za pomocą mobilnego miasteczka i specjalnych autochodzików w formie zabawy mogły wykorzystać teorię w praktyce.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali od funkcjonariuszy odblaski i oczywiście nie mogło zabraknąć przyjrzeniu się, jak wygląda radiowóz policyjny.

PP

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe