Dzień profilaktyki w szkole we Włostowie

  • 17.05.2022, 07:48
  • PP
Dzień profilaktyki w szkole we Włostowie KPP Opatów

Podziel się:

Oceń:

W Szkole Podstawowej im. Romana Koseły we Włostowie odbył się Dzień Profilaktyki. Z uczniami placówki oświatowej spotkała się funkcjonariuszka opatowskiej policji w celu omówienia pewnych kwestii związanych między innymi ze szkodliwością używek, bezpieczeństwem w sieci czy zawodem policjanta.

Podczas Dnia Profilaktyki we Włostowie mł. asp. Katarzyna Czesna – Wójcik odwiedziła oddziały przedszkolne oraz wszystkie klasy.  Wachlarz tematów w placówce oświatowej był zależny od grupy wiekowej słuchaczy. Omawiane były między innymi tematy związane z odpowiedzialnością karną nieletnich, wpływ dopalaczy, narkotyków i wszelkich używek na bezpieczeństwo młodych ludzi, zjawisko hejtu i bezpieczeństwo w sieci, a także bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym oraz w ruchu drogowym, szczególnie w trakcie jazdy rowerem. Dzieci oraz młodzież wykazały zainteresowanie i miały okazję dowiedzieć się także nieco więcej na temat zawodu policjanta. Nie zabrakło również historii oraz doświadczeń z własnego życia, którymi dzielili się uczniowie i na podstawie których można było przedstawić sposoby właściwego postępowania oraz konkretne zastosowania przepisów prawnych.

PP

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe