Tobie Maryjo śpiewać chcę w Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku

Tobie Maryjo śpiewać chcę w Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku DPS Zochcinek

Podziel się:

Oceń:

W Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku odbył się II Festiwal Majowy „TOBIE MARYJO ŚPIEWAĆ CHCĘ”. W festiwalu wzięło udział 12 zespołów z placówek z terenu Powiatu Opatowskiego – Domy Pomocy Społecznej oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Oficjalnie imprezę otworzył Starosta Opatowski Tomasz Staniek z Wice Starosta Małgorzatą Jalowską oraz gospodarzem festiwalu Dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku Jarosławem Basakiem. Każdy z zespołów biorących udział zaprezentował utwory poświęcone Maryi. Nie brakowało pięknych głosów, ciekawych instrumentów, które tego dnia rozbrzmiewały w Zochcinku. Również pogoda dopisała. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkali się przy wspólnym grillowaniu. Dobra zabawa i świetna atmosfera sprawiły,  że trudno było nam się rozstać.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe