Dary z Tarłowa dla uchodźców wojennnych z Ukrainy

Dary z Tarłowa dla uchodźców wojennnych z Ukrainy Powiat Opatowski

Podziel się:

Oceń:

Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy Szkole Podstawowej w Tarłowie przekazało dary na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.

Dzieci zaangażowały się bardzo mocno w pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Zabrano mnóstwo żywności oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Wszystko trafiło już Powiatowego Punktu Pomocy, działającego w Liceum Ogólnokształcącym imienia Bartosza Głowackiego w Opatowie.

- Dziękuję Pani Agnieszce Urban, opiekunce wolontariuszy. Szczególne podziękowania kieruje do dzieci i młodzieży zaangażowanej w pomoc. Również dziękuję panu dyrektorowi Andrzejowi Zacierze oraz pani Małgorzacie Minkinie, zastępcy dyrektora - powiedział Tomasz Staniek, starosta opatowski, który osobiście odebrał dary.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe