Obywatelskie ujęcie w Sandomierzu

  • 12.05.2022, 22:55
  • PP
Obywatelskie ujęcie w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

W piątkowe popołudnie, 7 maja na jednym z większych i dobrze zaludnionych osiedli Sandomierza, gdzie niedaleko umiejscowiony jest plac zabaw, czy też pobliskie przedszkole, 66-letni kierowca wjechał w żywopłot.

Wydarzenie mogło mieć tragiczniejsze skutki, jednak dzięki młodemu mieszkańcowi Sandomierza i jego wzorowej postawie udało się uniknąć większej tragedii. 66-letni kierowca samochodem marki volkswagen wjechał na trawnik, a następnie w żywopłot. Młody mężczyzna zauważył to nietypowe zdarzenie. Podszedł do samochodu, gdy zrozumiał, że kierowca prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu, postanowił zabrać kierującemu kluczyki i natychmiast zawiadomić patrol policji. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego 66-latka wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po jego popełnieniu.

PP

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe