Powiat Opatowski ogłosił przetarg na przebudowę oddziału rehabilitacji w szpitalu św. Leona

Powiat Opatowski ogłosił przetarg na przebudowę oddziału rehabilitacji…

Podziel się:

Oceń:

Jak czytamy w ogłoszeniu o przetargu, zakres prac obejmuje między innymi roboty rozbiórkowe, murarskie, wykończeniowe, montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Tomasz Staniek, starosta opatowski wielokrotnie podkreślał, że rehabilitacja w opatowskim szpitalu okazała się strzałem w dziesiątkę. - Korzystają z niej bardzo chętnie mieszkańcy naszego powiatu i sobie chwalą. Według ostatnich danych, rehabilitacja bilansuje się, co oznacza, że nie musimy do niej dokładać milion złotych tak, jak to było w poprzedniej kadencji - podkreślił. - Dlatego warto w tę gałąź ochrony zdrowia inwestować - zapowiedział. 

Firma, która wygra przetarg, wykonana też instalację wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wentylacji mechanicznej, kompletnej instalacji oświetlenia ogólnego, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, wykonania systemu sygnalizacji pożaru, instalacji strukturalnej, systemu przywoławczego, dźwiękowego systemu ostrzegawczego.

Powiat Opatowski na unowocześnienie oddziału rehabilitacji otrzymał 870 tysięcy złotych z Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe