Jest nowy, wojewódzki konserwator zabytków

Jest nowy, wojewódzki konserwator zabytków ŚUW

Podziel się:

Oceń:

Świętokrzyskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków została Joanna Modras. Akt powołania wręczył wojewoda Zbigniew Koniusz.

Joanna Modras, która swe nowe obowiązki wypełniać będzie od 11 maja, jest magistrem historii sztuki. Ukończyła studia magisterskie na tym kierunku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie (na kierunku konserwacja zabytków architektury i urbanistyki). Od 2000 roku pracuje w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Kielcach, od 2017 roku pełniła funkcję kierownika Wydziału Zabytków Nieruchomych, Założeń Rezydencjonalnych i Zieleni.

Poprzedni konserwator zabytków Anna Piasecka została odwołana.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe