GMINA IWANISKA: Będzie nowa sala gimnastyczna przy szkole w Mydłowie

GMINA IWANISKA: Będzie nowa sala gimnastyczna przy szkole w Mydłowie UMiG Iwaniska

Podziel się:

Oceń:

To już kolejna niezwykle ważna inwestycja w gminie Iwaniska. Powstanie sala gimnastyczna z zapleczem przy Publicznej Szkole Podstawowej w Mydłowie. Do tego zostanie zmodernizowana istniejącej kotłownia gazowa, która zapewni ciepło dla szkoły oraz projektowanej sali.

Sala zostanie  wybudowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Łączny koszt inwestycji to 5 108 668,72 zł z czego 4 500 000,00 zł pochodzi z Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład pozyskanych dzięki współpracy i wsparciu Posła na Sejm RP Krzysztofa Lipca, pozostała kwota pochodzi z budżetu Miasta i Gminy Iwaniska.

W ubiegłym tygodniu Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek podpisał umowę na wykonanie inwestycji z firmą „ GMC” Sp. z o.o.

- Inwestycja ta jest szczególnie ważna dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej  w Mydłowie. Priorytetowym celem tego przedsięwzięcia jest poprawienie stanu infrastruktury sportowej na potrzeby realizacji zajęć wychowania fizycznego dla uczniów, a także lokalnej społeczności. Realizacja  inwestycji stworzy dogodne warunki do organizacji zawodów sportowych, a nowoczesne wyposażenie wpłynie na rozwój kształcenia i wzrost oferty zajęć pozalekcyjnych.Nowy obiekt sali gimnastycznej  będzie dobudowany do istniejącego już budynku szkoły od strony południowo-wschodniej - mówi Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek

Telewizja STV.PL | redakcj[email protected]

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe