Nowe boisko przy szkole podstawowej w Iwaniskach

Nowe boisko przy szkole podstawowej w Iwaniskach

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły prace nad nowym boiskiem sportowym sąsiadującym bezpośrednio z Publiczną Szkołą Podstawową w Iwaniskach. Uczniowie tutejszej szkoły będą mogli aktywnie i bezpiecznie spędzić czas podczas przerw i zajęć lekcyjnych.

Nowe boisko  wielofunkcyjne będzie wyposażone w sztuczną,  tartanową nawierzchnię oraz nowe oświetlenie.Nawierzchnia poliuretanowa to jedna z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych nawierzchni sportowych. Cechuje się elastycznością, dobrą amortyzacją, co zapewni komfort i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Dzięki nowemu boisku uczniowie PSP w Iwaniskach będą mogli brać udział w rozgrywkach piłki ręcznej, piłki nożnej, koszykówki, a także siatkówki.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe