POWIAT OPATOWSKI: Ruszył przetarg na budowę hali we Włostowie

POWIAT OPATOWSKI: Ruszył przetarg na budowę hali we Włostowie Powiat Opatowski

Podziel się:

Oceń:

Historyczna chwila dla Powiatu Opatowskiego. Został ogłoszony przetarg na budowę Inkubatora Przemysłowego wraz z infrastrukturą techniczną we Włostowie I etap.

W ramach zadania, powstanie hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni ponad 4 tysięcy metrów kwadratowych wraz z pomieszczeniami socjalnymi, drogi i niezbędna infrastruktura techniczna (instalacje wodne, kanalizacyjne, energetyczne do obecnego etapu i kolejnych). Wszystko ma być w systemie zaprojektuj i wybuduj.

- Halę przeznaczymy na wynajem dla rolników, na przykład na magazyny lub dla firmy, która będzie mogła tam prowadzić produkcję. Już teraz zainteresowanie potencjalnych najemców jest spore - mówi Tomasz Staniek, starosta opatowski.

Na I etap, czyli na Inkubator, Powiat Opatowski otrzymał dofinansowanie 15 milionów 317 tysięcy złotych z Rządowego Funduszu Polski Ład, z  Programu Inwestycji Strategicznych.

- W planach, na terenie po byłej cukrowni we Włostowie, mamy Manufakturę Spożywczą i centrum logistyczne obrotu polską żywnością i stworzenie takiego systemu, jakiego nie ma jeszcze w Polsce - dodaje starosta.

Link do przetargu: https://bip.opatow.pl/strona-4543-budowa_inkubatora_przemyslowego_wraz_z.html

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe