Do nauki w "Skłodowskiej" w Ożarowie zachęcali uczniów z podstawówki w Annopolu

Do nauki w "Skłodowskiej" w Ożarowie zachęcali uczniów z podstawówki w…

Podziel się:

Oceń:

Młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych w Annopolu i Dąbrowie (województwo lubelskie), w ramach dni otwartych Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły.

We wtorek, w murach Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie gościła uczniów z Annopola i Dąbrowy.

Po długim czasie zdalnej nauki i rekrutacji można było z bliska zobaczyć pracownie techniczne, porozmawiać z uczniami technikum , liceum i branżowej szkoły oraz zapoznać się z ciekawą, nowoczesną ofertą kształcenia.

Tradycyjne ósmoklasistów zachęcali do podjęcia nauki w Zespole Szkół licealiści i technicy z Ożarowa.  Mieli mocne atuty w rękach - rozpoczęli od „szkolnych ratowników” i pierwszej pomocy przedmedycznej, bardzo atrakcyjnie wypadły też pokazy z robotyki, nawet dziewczęta z pasją programowały helikoptery i kosmiczne pojazdy. Jak zwykle duże zainteresowanie budziła informatyka, mechatronika oraz profil związany fotografią i multimediami.

Nie zabrakło też pytań o branżową szkołę, ponieważ nie brakuje uczniów, którzy chcą szybko się usamodzielnić i rozpocząć pracę.

Przyszli uczniowie ożarowskiej szkoły mieli możliwość robienia zdjęć i później za pomocą programów graficznych przygotowywali ostateczną wersję, by uzyskać  tzw. efekt wow.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe