Dwieście osób pobiegło „Tropem Wilczym” w Sandomierzu. Zobacz zdjęcia

  • 06.03.2022, 17:04
  • ILK
Dwieście osób pobiegło „Tropem Wilczym” w Sandomierzu. Zobacz zdjęcia Fot. UM Sandomierz

Podziel się:

Oceń:

6 marca w całej Polsce odbywały się biegi „Tropem Wilczym”. Także i w „Królewskim Mieście” pamiętano o Żołnierzach Wyklętych.

Bieg odbył się na dystansie 2100 metrów, a zawodnicy mieli do pokonania trasę wyznaczoną na terenie Sandomierskiego Parku Piszczele. Krótko, intensywnie i łatwo nie było, ale wszyscy byli zadowoleni z takiej formy spędzenia wolnego czasu. W sportowych zmaganiach udział wzięło 200 osób w różnym wieku.

- Pamięć o Żołnierzach Niezłomnych czcimy nie tylko podczas oficjalnych uroczystości na cmentarzu i przy symbolicznej mogile podpułkownika Antoniego Wiktorowskiego - mówił burmistrz Sandomierza Marcin Marzec.

Przy okazji tego biegu zebrani zaznaczyli, że jest konieczne ciągłe wsparcie dla ogarniętej wojną Ukrainy.

ILK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe