Urząd Miasta w Sandomierzu wprowadził usługę Mobilnego Urzędnika

  • 02.03.2022, 12:15
  • TKA
Urząd Miasta w Sandomierzu wprowadził usługę Mobilnego Urzędnika Urzad Miasta Sandomierz

Podziel się:

Oceń:

Od poniedziałku, 1 marca Urząd Miasta w Sandomierzu wprowadził usługę Mobilnego Urzędnika, dzięki której osoby o szczególnych potrzebach, uprawnione do skorzystania z usługi, załatwią sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Pracownik Urzędu Miejskiego przyjedzie do ich miejsca zamieszkania.

Usługa Mobilnego Urzędnika jest adresowana do mieszkańców gminy Sandomierz, czyli do osób, które nie mogą osobiście udać się do urzędu celem załatwienia sprawy urzędowej, np. osoby niepełnosprawne, opiekun osoby niepełnosprawnej, seniorzy 75+, matki samotnie wychowujące dziecko do lat 3.

Osoby takie mogą telefonicznie umówić w Urzędzie Miasta wizytę Mobilnego Urzędnika, który dotrze do ich miejsca zamieszkania w najbliższym wolnym terminie, dostarczy niezbędne druki oraz pomoże wypełnić, a następnie złoży i zarejestruje dokumenty w Urzędzie Miasta. Katalog świadczonych usług oraz osób uprawnionych do skorzystania z nich jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta. Usługa jest bezpłatna.

Więcej informacji na temat usługi Mobilnego Urzędnika można uzyskać od koordynatora dostępności pod nr tel. 15 8154179, e-mail: [email protected]

Wśród mieszkańców pojawiają się już pierwsze pozytywne opinie na temat wprowadzonej usługi, którzy widzą w niej duże udogodnienie przede wszystkim dla osób starszych.

TKA

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ferra
Ferra 02.03.2022, 19:08
Będą dojeżdżać rowerem tak jak na logo? Autobusem czy może służbowym autem ?

Pozostałe