Pobiegnij Tropem Wilczym w Sandomierzu

  • 02.03.2022, 08:24
  • ILK
Pobiegnij Tropem Wilczym w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

6 marca w całej Polsce odbywać się będą biegi ku pamięci żołnierzy wyklętych. „Tropem Wilczym” zagości także w Sandomierzu. Do aktywnego spędzenia czasu w niedzielne południe zachęca dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Paweł Wierzbicki.

- To jest już cykliczna impreza, która odbywa się po raz dziesiąty. Cieszymy się ogromnym zainteresowanie. Mamy blisko 200 pakietów do rozdysponowania, także zachęcam do zapisywania się – mówi nam Paweł Wierzbicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

Trasa proponowana przez organizatorów jest bardzo ciekawa i ma liczyć 1963 metry. Uczestnicy wystartują o godzinie 12 i pobiegną ulicą Podwale Dolne, Aleją Emmendingen do Parku Piszczele. Start i meta będą usytuowane przy armacie na ulicy Podwale Dolne.

- Oprócz miłośników biegania liczymy na udział rodzin, a także grup rekonstrukcyjnych. Do pokonania będzie symboliczny dystans do pokonania przez każdego. Ta impreza łączy element patriotyczny z tym sportowym – kończy dyrektor MOSiR.

Zapisy na bieg są TUTAJ. Udział w tej imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu i Fundacja Wolność i Demokracja.

ILK

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe