GOŚĆ TYGODNIA: Jacek Łabudzki: - Jako sportowiec czuję się spełniony. W kalendarzu nie mam zapisanych już żadnych maratonów

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W tym tygodniu zaproszenie do studia przyjął Jacek Łabudzki, ultramaratończyk, zawodowo lekarz pediatra.

Pan doktor w charakterystyczny dla siebie ciekawy i wciągający sposób opowiedział o udziale w maratonach w różnych częściach świata. Kiedy zapytaliśmy gościa o plany na start w najbliższym maratonie powiedział, że kalendarz ma pusty. - Jako sportowiec czuję się spełniony. Nie oznacza to, że całkowicie rezygnuję ze sportu. Zwyczajnie zwalniam tempo - dodał.

Z Jackiem Łabudzkim porozmawialiśmy też o przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o niezwykle groźnym u dzieci, pokowidowym zespole PIMS, co to jest i w jakim wieku dzieci są najbardziej narażone.

Zapraszam do obejrzenia rozmowy.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe