SANDOMIERZ: Kolejki na stacjach benzynowych. Problemy z płatnością kartami

  • 24.02.2022, 16:11 (aktualizacja 24.02.2022, 16:32)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
SANDOMIERZ: Kolejki na stacjach benzynowych. Problemy z płatnością kartami stv.pl

Podziel się:

Oceń:

Po południu w Sandomierzu na stacjach benzynowych ustawiały się kolejki. Kierowcy kupowali więcej paliwa niż potrzebowali. Tankowali nie tylko baki, ale też kanistry.

Niewątpliwie sytuacja związana jest z wydarzeniami na Ukrainie.

Kierowcy w krótki sposób na stacji komentowali swoją obecność: - Nie wiadomo jak będzie, lepiej zatankować do pełna - mówili.

Dodatkowo, pracownicy stacji paliw informowali klientów o awarii elektronicznych systemów płatniczych. Na dystrybutorach powieszono kartki z informacją o braku możliwości zapłaty kartą. Honorowano wyłącznie gotówkę. Wielu kierowców odjeżdżało z przysłowiowym kwitkiem. Nie każdy miał gotówkę.

Kasjerka powiedziała, że kolejki ustawiają się od rana. Większy ruch spodziewany jest po południu lub wczesnym wieczorem. Przyznała, że w takim tempie tankowania, paliwa na tej, konkretnej stacji, może zabraknąć jutro lub pojutrze. Dodała, że w normalnie dni, wcześniej, takiego ruchu nie było.

Dodatkowo, z nieoficjalnych informacji wiemy, że pracownicy większych, strategicznych spółek skarbu państwa, drogą mailową otrzymali informację o konieczności utrzymywania w baku stanu paliwa na poziomie 3/4. Do tego poinformowano ich o konieczności niezwłocznego zatankowania do pełna, gdyż ceny paliw nagle mogą pójść w górę lub może wystąpić problem z bieżącą dostępnością, a nawet reglamentacja.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (7)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sandomierzanin
sandomierzanin 25.02.2022, 12:30
Edek ty jesteś g....i czy chory psychicznie.
Edek
Edek 25.02.2022, 09:18
Oj, redaktory......na którym z tych zdjęć jest Sandomierz????
już nie klient
już nie klient 24.02.2022, 21:38
Stacja ORLEN na Lubelskiej w Sandomierzu. Od jutra omijam ją z daleka. W pewnym momencie około 18 sprzedawali benzynę 95 po 6.20 a ON po 6,40. Na dole było po 5,71. Około 18.30 obniżyli do 5,99 za ON.

Pozostałe