GOŚĆ TYGODNIA: Paweł Żerebiec: - Polityka to za dużo powiedziane. Na początek wokół siebie chciałbym skupić ciekawe osoby

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W środę o przed godziną 7 rano prezydent Starachowic Marek Materek na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował post z sandomierzaninem Pawłem Żerebcem. Tym samym poinformował, że "Komitet Marka Materka dotarł do Królewskiego miasta Sandomierz. Liderem został Paweł Żerebiec".

Od pewnego czasu do prezydenta Materka dołączają kolejne osoby ze świata samorządu. W ten sposób prezydent stara się budować zaplecze polityczne, powiększając struktury. Po co? Nie jest tajemnicą, że chce sięgnąć po miejsca na listach w wyborach samorządowych, choć interesuje go również ogólnopolska scena polityczna.

- Nie chciałbym mówić o jakichkolwiek stanowiskach w radach czy innych funkcjach - odpowiada Paweł Żerebiec. - Na początek koło siebie chciałbym skupić ciekawe, fajne osoby, z pasjami, pomysłami. Tak. W jakimś stopniu finalnie chcemy zmienić w Sandomierzu otaczającą nas rzeczywistość - dodaje.

Zapraszamy do obejrzenia programu.

Poniżej prezentujemy oryginalny post prezydenta Materka, w którym prezentuje Pawła Żerebca.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe