Poloneza czas zacząć! W sobotę pierwsze studniówki w powiecie sandomierskim

Poloneza czas zacząć! W sobotę pierwsze studniówki w powiecie sandomierskim Fot. Piotr Andryka | Telewizja STV.PL archiwum

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą sobotę rozpoczniemy maraton studniówkowy w regionie. Po rocznej przerwie wracają tradycyjne bale maturalne. Uczniowie większości szkół będą bawić się w restauracjach, poza szkołą. Maraton bali maturalnych rozpoczną trzy szkoły.

Uczniowie Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu swój pierwszy bal rozpoczną w tę sobotę, 15 stycznia. Zabawa zacznie się o 18:00 w restauracji Rezydencja Sandomierska w Lenarczycach. 

Także w najbliższą sobotę bawić się będą maturzyści z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu. Ich bal rozpocznie polonez, punktualnie o 19:00. Młodzież na tą wyjątkową noc wybrała Dwór Dwikozy. 

Trzecia szkoła, która zaplanowała bal maturalny na najbliższą sobotę to Liceum św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu. Maturzyści z "Katolika" będą bawić się w Ceglanych Kątach w Dwikozach. Start o 18:00. 

II Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki swój bal będzie mieć 29 stycznia o 18:00. Uczniowie tej szkoły podobnie wybrali Dwór Dwikozy. Tydzień później, 5 lutego w Dworze Dwikozy będą bawić się uczniowie I LO Collegium Gostomianum. Swojego poloneza rozpoczną o 18:00. Na 12 lutego swoją studniówkę zaplanowali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu. O 18:00 rozpoczną polonezem zabawę w Dworze Dwikozy. 

Zachęcamy do śledzenia facebookowych profili Telewizji STV.PL. Przygotujemy tam dla Państwa relację z części oficjalnych bali maturalnych. 

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe