Przedszkolaki z Zawichostu wsparły czworonogów z Przytuliska

Przedszkolaki z Zawichostu wsparły czworonogów z Przytuliska Fot. Urząd Miasta i Gminy w Zawichoście Przedszkolaki z Zawichostu bezdomnym czworonogom z Przytuliska podarowały karmę, ciepłe koce oraz zabawki.

Podziel się:

Oceń:

Przedszkolaki z Zawichostu po raz kolejny udowodniły, że mają olbrzymie serca! Zwierzaki, które trafiły do Przytuliska zimowy czas spędzą w godnych warunkach. Od przedszkolaków otrzymały koce, zabawki oraz karmę.

Przekazane akcesoria i karmę dla zwierząt zebrano podczas zbiórki, która była organizowana w Przedszkolu Samorządowym w Zawichoście w ciągu ostatnich tygodni. W organizowane na rzecz gminnego Przytuliska angażują się nie tylko przedszkolaki, ale wszyscy mieszkańcy Zawichostu, którym los czworonożnych milusińskich. 

Obecnie w Przytulisku dla zwierząt w Zawichoście przebywa 6 psiaków. 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe