PROGRAM.STUDIO: Grzegorz Orawiec: Samorządom potrzebna jest fachowa pomoc i wsparcie w wielu zakresach

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W PROGRAM.STUDIO z prezesem Fundacji Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego, Grzegorzem Orawcem podsumowaliśmy dobiegający już końca projekt skierowany do samorządów. W ramach tej inicjatywy gminy oraz miasta z terenu całego województwa świętokrzyskiego mogły liczyć m.in. na wsparcie szerokiej gamy ekspertów ŚIST-u.

W czwartkowym programie nasz gość opowiedział o aktualnych potrzebach i wyzwaniach jakie towarzyszą świętokrzyskim samorządom. W PROGRAM.STUDIO poznaliśmy również odpowiedź na pytanie o to co znalazło się w najbliższych planach Świętokrzyskiego Instytutu Samorządowego. 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe