Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego "Czyste Serce" dla osób z powiatu opatowskiego

  • 30.12.2021, 10:18 (aktualizacja 30.12.2021, 11:05)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego "Czyste Serce" dla osób z powiatu opatowskiego Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

Podziel się:

Oceń:

Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego "Czyste Serce" trafiły między innymi do Szkolnego Koła Wolontariatu przy Zespole Szkół numer 2 w Opatowie i Katarzyny Czesny - Wójcik.

W środę, 29 grudnia w czasie uroczystej gali, która odbyła się Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim wręczono nagrody Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce” w kilku kategoriach. Nagroda jest hołdem dla Marka Kotańskiego, psychologa i terapeuty, twórcy „Monaru” oraz „Ruchu Czystych Serc”.Po raz pierwszy została wręczona w 2003 roku.

Nagroda w kategorii "instytucja" przypadła między innymi dla Szkolnego Koła Wolontariatu przy Zespole Szkół numer 2 w Opatowie. Wyróżnienie odebrała Małgorzata Szczepańska, dyrektor szkoły.

Nagroda w kategorii "osoba fizyczna" przypadła młodszej aspirant Katarzynie Czesny - Wójcik, funkcjonariuszce Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, za zaangażowanie poza godzinami pracy w działalność społeczną i wolontariacką. Policjantka w czasie prywatnym udziela się między innymi w akcji Szlachetna Paczka oraz bierze udział w akcjach charytatywnych, ostatnio, zbierając pieniądze na terapię genową dla Bartusia Przychodzkiego z Sandomierzu i obecnie dla kilkumiesięcznej Igi Kaczmarczyk z Opatowa cierpiącej na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Do kogo trafiły nagrody:

Kategoria Instytucja - Szkolne Koło Wolontariatu przy Zespole Szkół numer 2 w Opatowie i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piekoszowie

Kategoria Organizacja Pozarządowa - kielecki oddział Krajowego Towarzystwa Autyzmu

Kategoria Wydarzenia - Stowarzyszenie Gesty Regesty

Kategoria Osoba fizyczna - Katarzyna Czesna-Wójcik

Kategoria Działania - Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Kielecka

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe