GOŚĆ TYGODNIA: Gołębiowski, Tusznio, Świtalski: Turystyki w Sandomierzu nie można opierać tylko na serialu "Ojciec Mateusz"

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tym razem w studiu Telewizji STV.PL gościmy osoby mocno związane z sandomierską turystyką. Nasi rozmówcy: Krzysztof Tusznio, dyrektor hotelu Sarmata, Przemysław Gołębiowski, właściciel Iluzjon Art Cafe i muzyk Grzegorz Świtalski, armator łodzi Dubas są zgodni, że serial stał się dla turystyki kołem zamachowym ale potencjał należy budować na innych elementach: krzemień pasiasty, turystyka rowerowe, atrakcje przyrodnicze i slow food.

Ponadto, przedstawicieli różnych branż zapytaliśmy o inne aspekty turystyki w Sandomierzu. Czym Królewskie Miasto może się pochwalić? Czego brakuje w Sandomierzu? O co pytają turyści i czym są tak na prawdę zainteresowani? 

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź oglądając nasz program.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe