GOŚĆ TYGODNIA: Katarzyna Kondziołka: Ten rok sprzyjał inwestycjom. To dobry czas dla naszej gminy

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O Zawichoście w ostatnich miesiącach jest głośno. To za sprawą licznych inwestycji. Co udało się zrealizować? A co jeszcze jest w planach? O tym w programie GOŚĆ TYGODNIA rozmawialiśmy z burmistrz Zawichostu Katarzyną Kondziołką.

Nasz dzisiejszy gość opowiedział o ważnych dla całej społeczności Zawichostu inwestycjach, które udało się już zakończyć. Mowa o remoncie zabytkowej remizy OSP, gdzie obecnie przeniosło się życie kulturalne gminy oraz budowie wodociągu, którego ujęcie powstaje w Dziurowie. 


Katarzyna Kondziołka omówiła również inwestycje zrealizowane w ramach polityki senioralnej. Burmistrz Zawichostu w programie wspomniała także o inwestycjach drogowych oraz projektach edukacyjnych. 


Z naszym gościem porozmawialiśmy m.in. również o planach inwestycyjnych i reaktywacji zawichojskiego teatru. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe