Mogą być wzorem dla innych placówek. Szkoła w Zawierzbiu świeci przykładem

  • 14.12.2021, 17:49 (aktualizacja 14.12.2021, 17:59)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nowoczesne pracownie, dobrze wyposażone sale lekcyjne, bogata oferta zajęć dodatkowych, liczne wycieczki nie tylko po Polsce. Tak w wielkim skrócie wygląda codzienność uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Zawierzbiu w gminie Samborzec.

Jednak nie tylko wnętrze szkoły się liczy. Jak przyznaje dyrektor placówki, otoczenie szkoły systematycznie również się zmienia. Jedną z największych inwestycji jest winda zewnętrzna. 
Nowością w tym roku szkolnym jest uruchomiona pracownia WWR, czyli pracownia wspomagania wczesnego rozwoju, która kosztowała około 125 tysięcy złotych. Z uruchomionej pracowni mogą korzystać nie tylko uczniowie szkoły w Zawierzbiu, ale również spoza tej placówki. 


Chociaż wiele w tej szkole już się dzieje, to nikt nie zamierza osiadać na laurach nawet na chwilę. Ostatnio szkoła mocno inwestuje w nowe sprzęty przydatne chociażby do prowadzenia zajęć online.


Przy szkole zostało uruchomione również Tęczowe Przedszkole, które również cieszy się sporym zainteresowaniem rodziców, którzy chętnie oddają tam swoje pociechy. 
Obecnie szkoła prowadzona przez Stowarzyszanie Przyjaciół  Szkoły „Dobro Dzieci” liczy 108 uczniów.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MONIKA
MONIKA 14.12.2021, 20:08
Świetnie dzialająca placowka oświaty skierowana głównie na rozwój i dobro ucznia!! Zaangażowanie kadry nauczycielskiej i dyrekcji jest nieocenione. Super.
Rodzic
Rodzic 14.12.2021, 19:41
Trzeba przyznac ze zaangażowanie nauczycieli i dyrekcji jest wielkie. Swietnie zorganizowane wycieczki po Polsce dajace mozliwosci poznania walorow naszego kraju jak rowniez nauka poprzez zajęcia praktyczne. Brawo!!! Tak powinna wyglądać szkola. Śledzę Was na facebooku z zazdroscia ze moje dzieci nie maja tak fajnie. Powodzenia w dalszej realizacji.
Piotr
Piotr 14.12.2021, 19:04
Jestem uczniem i serdecznie polecam

Pozostałe