Najmłodsi mieszkańcy gminy Wilczyce z prezentami od Mikołaja

Najmłodsi mieszkańcy gminy Wilczyce z prezentami od Mikołaja Fot. Gmina Wilczyce VII edycja akcji "Mikołaj odwiedza dzieci z terenu gminy Wilczyce"

Podziel się:

Oceń:

Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia w gminie Wilczyce Święty Mikołaj odwiedzał domy najmłodszych mieszkańców tej gminy, wręczając słodki upominek. W tym roku to już VII edycja tej akcji, która nie mogłaby się odbyć, gdyby nie hojność licznych sponsorów i osób, które aktywnie zaangażowały się w stworzenie świątecznej atmosfery najmłodszym mieszkańcom.

W tym roku Święty Mikołaj odwiedził dzieci w domach, zostawiając tam słodki upominek. Dzięki hojności 38 osób i instytucji z terenu gminy Wilczyce, udało się stworzyć 200 paczek z upominkami dla milusińskich. 

Robert Paluch, wójt Wilczyc podkreślił, że akcja mikołajkowa to przede wszystkim miły akcent dla wszystkich pociech, bo któż nie zechciałby dostać prezentu w tak wyjątkowym dniu. Włodarz dodał, że dziękuje za pomoc w organizacji akcji 38 podmiotom, bez których tak wspaniała inicjatywa nie mogłaby się odbyć. 

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe