Mikołajki u Skłodowskiej w Ożarowie. Mnóstwo prezentów trafiło do uczniów i dzieci

Mikołajki u Skłodowskiej w Ożarowie. Mnóstwo prezentów trafiło do uczniów… Fot. Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" w Ożarowie Całą społeczność ożarowskiej "Skłodowskiej" odwiedził dziś Święty Mikołaj

Podziel się:

Oceń:

To był dzień pełen wrażeń! Tak mogą z pewnością przyznać uczniowie Szkoły Podstawowej „u Skłodowskiej” w Ożarowie, których dziś odwiedził Święty Mikołaj.
W specjalnych czerwonych czapeczkach z białym pomponikiem dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej „u Skłodowskiej” przyjęły Świętego Mikołaja, który obdarował ich mnóstwem prezentów. Dodatkowo każdy otrzymał również słodką niespodziankę, która dodatkowo umiliła ten dzień. Na koniec Święty Mikołaj zaprosił również do wspólnych zdjęć.
 
Za mikołajkowe zamieszanie w jednostkach „Skłodowskiej” odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie, które oprócz Szkoły Podstawowej „u Skłodowskiej” prowadzi również żłobek, przedszkole i Klub Seniora, gdzie również dziś pojawił się Święty Mikołaj.
 
Fot. Szkoła Podstawowa u Skłodowskiej w Ożarowie
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe