Święty Mikołaj odwiedził dom dziecka w Łoniowie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Miły, starszy siwy Pan z wielkim workiem przyjdzie sam i dostaniesz to, co chcesz. Dzisiaj jest magiczny dzień.” Tak przywitano Świętego Mikołaja, który z workiem pełnym prezentów odwiedził podopiecznych Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie.
Taka wizyta 6 grudnia to w tym miejscu już tradycja. Każdego roku od kilku lat Mikołaj zjawia się w Centrum Administracyjnym Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie, aby w asyście swoich pomocników sprawić, że uśmiech zagości na twarzach najmłodszych.
 
Do pomocy Mikołajowi dziś pośpieszył również wójt gminy Łoniów Szymon Kołacz, który stwierdził, że działalność tej instytucji jest częścią życia całej gminy i cieszy się, że może jej pomagać.
 
W przygotowanych przez pomocników Mikołaja paczkach były słodkie niespodzianki. Prezenty dla 46 wychowanków Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie ufundowało Starostwo Powiatowe w Sandomierzu i gmina Łoniów.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe