Olbrzymią choinkę w Zawichoście ubrali mieszkańcy. Świąteczne drzewko już zdobi rynek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Choinka na Dużym Rynku w Zawichoście już ubrana. O przystrojenie drzewka w świąteczne ozdoby zadbali mieszkańcy – ci duzi i mali, którzy przyłączyli się do akcji Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury „RAZEM DLA MIASTA ZAWICHOST”.
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w ramach zorganizowanej akcji kilka dni wcześniej wydał dzieciom materiały potrzebne do wykonania świątecznych ozdób, które dziś zawisły na olbrzymiej choince w centrum Zawichostu. Jak wyjaśnia Patrycja Sus – Lutyńska, dyrektor MGOK inicjatywa wspólnego ubierania choinki pojawiła się już w ubiegłym roku.
 
Wspólnie ubieranie choinki to dobry sposób na rozpoczęcie świątecznych przygotowań i integrację. Jeszcze lepszą okazją do wspólnej integracji jest wizyta Świętego Mikołaja, który przed zjawieniem się na Rynku w Zawichoście odwiedził w asyście burmistrz Katarzyny Kondziołki i radnych wszystkie przedszkola w gminie, aby tam wszystkie dzieci obdarować wymarzonymi prezentami.
 
Inicjatywa Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście cieszyła się sporym powodzeniem wśród mieszkańców i jak zapewniają jej organizatorzy z pewnością zostanie powtórzona za rok.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe