Mikołajki w Obrazowie. Najmłodsi mieszkańcy otrzymali drobne upominki

Mikołajki w Obrazowie. Najmłodsi mieszkańcy otrzymali drobne upominki Fot. Gmina Obrazów Mikołajki w gminie Obrazów

Podziel się:

Oceń:

W Mikołajki, 6 grudnia przedstawiciele samorządu z Obrazowa odwiedzili wszystkie szkoły i przedszkola. Wójt Krzysztof Tworek wraz z Adamem Wójcikiem z Gminnej Biblioteki Publicznej w Obrazowie przekazali najmłodszym mieszkańcom tej gminy słodycze od Świętego Mikołaja.

Podczas spotkania w szkołach przedszkolaki i uczniowie z najmłodszych klas mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Krótki wykład przeprowadził Daniel Zawidzki ze szkoły jazdy "Danielo". Uczniowie do kompletu z pysznymi słodyczami otrzymali także pamiątkowe odblaski, aby być bezpiecznym na drodze. 

Pełna galeria zdjęć dostępna na stronie internetowej urzędu gminy: https://obrazow.pl/galerie-56-mikolajki_2021_w_szkolach_z_terenu.html

Fot. Gmina Obrazów

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe