Zamiast mandatu - rózga. Mikołajkowa akcja sandomierskich policjantów

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś zamiast mandatu kierowcy za drobne wykroczenia dostawali od sandomierskich policjantów rózgi. Były również słodkie upominki, które trafiły do tych bardziej grzecznych kierowców, którzy zgodnie z hasłem mikołajkowej akcji Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu za kierownicą włączyli myślenie.

6 grudnia wszystkim kojarzy się z Mikołajem. Dziś sympatycznych Mikołajów w mundurach, mogliśmy spotkać na drogach całego powiatu sandomierskiego. Wszystko w ramach mikołajkowej akcji policji, której głównym mottem było hasło: „Bądź bezpieczny na drodze! Włącz myślenie”. 

Do tegorocznej akcji policjantów po raz pierwszy przyłączyło się Starostwo Powiatowe w Sandomierzu. Rózgi oraz słodkie upominki wspólnie z policjantami z sandomierskiej drogówki wręczał starosta, Marcin Piwnik, który przypomniał, że głównym celem akcji jest profilaktyka.  

Mikołajkowe kontrole drogowe to coroczna akcja policjantów. W Sandomierzu tradycyjnie dziś przed południem do akcji włączyli się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3, którzy wspólnie z policjantami przypominali kierowcom jak być wzorowym i bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego. 

W akcji bierze udział kilka patroli sandomierskiej policji. Mikołajkowa akcja zakończy się dziś wieczorem.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe