Mieszkańcy Włostowa w gminie Lipnik mają nowy asfalt

Mieszkańcy Włostowa w gminie Lipnik mają nowy asfalt Fot. Gmina Lipnik We Włostowie zakończyła się przebudowa dróg wewnętrznych.

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Włostowa w gminie Lipnik mają nowy asfalt. Zakończyła się przebudowa dróg wewnętrznych na trzech działkach w miejscowości Włostów w gminie Lipnik. Inwestycja w 95% finansowana była ze środków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Kielcach.

W dzisiejszym oficjalnym odbiorze wyremontowanego odcinka drogi uczestniczył wójt gminy Lipnik Andrzej Grządziel oraz dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Kielcach Jacek Toś. 

Przebudowa fragmentu dwóch odcinków dróg wewnętrznych swoim zakresem objęła wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej oraz utwardzeniu poboczy. Łączna długość remontowanych dróg wyniosła 430 metrów bieżących a ich szerokość to 3,5 metra. 

Inwestycja zamknęła się w kwocie 184 254,90 złotych, przy czym 175 042,00 złote pochodziły z dofinansowania KOWR, zaś niespełna 9 tysięcy gmina dołożyła z własnego budżetu. 

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe