GOŚĆ TYGODNIA: Tomasz Kamiński: Do gminy Tarłów trafiają niewyobrażalne pieniądze, które skutecznie wykorzystujemy

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W programie GOŚĆ TYGODNIA z wójtem gminy Tarłów, Tomaszem Kamińskim rozmawialiśmy o ważnych dla tego samorządu sprawach. Z naszym gościem omówiliśmy inwestycje, te zrealizowane oraz te, które są jeszcze w planach.

Tomasz Kamiński w trakcie programu w kilku zdaniach podsumował również dobiegający do końca rok. Jak powiedział: 2021 rok był bardzo dobrym rokiem, pomimo problemów jakie przysporzyła wszystkim samorządom pandemia koronawirusa. 


W programie Katarzyna Kaszluga zapytała również o stosunek władz gminy jak i mieszkańców Tarłowa do możliwości odzyskania praw miejskich, które zostały utracone w 1869 roku.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe