OPATÓW: Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania i życzenia popłynęły w stronę pracowników

  • 22.11.2021, 15:03 (aktualizacja 22.11.2021, 15:37)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
OPATÓW: Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania i życzenia popłynęły… Tomasz Staniek, starosta opatowski, Małgorzata Jalowska, wicestarosta i Jarosław Basak, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku podczas spotkania z pracownikami w poniedziałkowy poranek.

Podziel się:

Oceń:

Dzień Pracownika Socjalnego w powiecie opatowskim to przede wszystkim podziękowania i życzenia. Starosta opatowski spotkał się z osobami, które na co dzień wspierają potrzebujących.

- Wszystkim pracownikom składam serdeczne życzenia z okazji Waszego święta - powiedział Tomasz Staniek, starosta opatowskim podczas wizyty w Domu Pomocy Społecznej w podopatowskim Zochcinku. - Dziękuję Państwu za ogrom pracy, którą wkładacie na rzecz osób potrzebujących. Wiem, że to praca niełatwa, wymagająca wielu wyrzeczeń, odpowiedzialna, stresująca. Jestem pełen podziwu dla Państwa profesjonalizmu jakim wykazujecie się na co dzień. Osoby, pozostające pod Waszą opieką, naprawdę Was potrzebują - kontynuował starosta.

Tomasz Staniek w poniedziałek spotkał się z pracownikami, którzy na co dzień zajmują się opieką nad osobami wymagającymi naszej pomocy: w Warsztatach Terapii Zajęciowej i w Domach Pomocy Społecznej.

Starosta odwiedził też Klub Seniora w Ożarowie, gdzie spotkał się z uczestnikami oraz pracownikami.

W Ożarowie staroście opatowskiemu towarzyszyli Andrzej Gajek, radny i członek Zarządu i Bożena Kornacka, radna i wiceprzewodnicząca Rady Powiatu.

Michał Leszczyński | [email protected]

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe