W Zakątku Świętokrzyskim w Grzybowie staszowscy seniorzy uczcili swoje święto

  • 18.11.2021, 17:50
  • Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
W Zakątku Świętokrzyskim w Grzybowie staszowscy seniorzy uczcili swoje… Fot. Urząd Miasta i Gminy w Staszowie Członkowie staszowskiego Klubu Seniora „Radość Życia” spotkali się, aby świętować Ogólnopolski Dzień Seniora

Podziel się:

Oceń:

Członkowie staszowskiego Klubu Seniora „Radość Życia” spotkali się, aby świętować Ogólnopolski Dzień Seniora. Uroczystości z tej okazji odbyły się we wtorek, 16 listopada, w Zakątku Świętokrzyskim w Grzybowie.
Spotkanie otworzył prezes klubu Henryk Makuch. Przywitał on wszystkich zgromadzonych, w tym zaproszonych gości, wśród których byli: burmistrz miasta i gminy Staszów Leszek Kopeć, dyrektor Przedszkola nr 8 w Staszowie Alicja Misiak, sponsorzy i sympatycy klubu, jak również przedstawiciele zaprzyjaźnionego klubu seniora z Połańca. Prezes Henryk Makuch, w trakcie swojego wystąpienia, podkreślił rolę seniora we współczesnym świecie, a także opowiedział o działalności klubu.
 
W dalszej części spotkania burmistrz Staszowa Leszek Kopeć wraz z prezesem klubu oficjalnie przywitali nowo przyjętych członków oraz uroczyście wręczyli im klubowe legitymacje.
 
- To wy Seniorzy macie ogromną wiedzę oraz doświadczenie życiowe - rozpoczął swoje przemówienie burmistrz Leszek Kopeć - Jesteście strażnikami tradycji i rodzinnego ciepła. Dbacie o historię i kulturę naszego regionu i naszej miejscowości - kontynuował  - Godna podziwu jest wasza nieustanna chęć spotkań, wymiany poglądów, ale przede wszystkim radość i optymizm, jakie nosicie w sobie - dodał. Burmistrz podziękował Seniorom za zaangażowanie oraz trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń. Życzył dużo zdrowia, długich, szczęśliwych i pięknych lat. Czasu wypełnionego życzliwością i miłością najbliższych, aby ta jesień życia okazała się naprawdę złota.
 
Na zakończenie burmistrz miasta i gminy Staszów Leszek Kopeć wręczył przedstawicielce Seniorów bukiet kwiatów oraz przekazał na ręce prezesa klubu okolicznościowy list gratulacyjny. Życzenia Seniorom złożyli również zaproszeni goście, a wszyscy uczestnicy otrzymali szklane upominki przekazane przez Hutę Szkła Gospodarczego Tadeusza Wrześniaka.
Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Staszowie

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe