GOŚĆ TYGODNIA: KGW Gorzyczany: Nowy projekt pomoże nam uaktywnić naszych mieszkańców

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W programie GOŚĆ TYGODNIA rozmawialiśmy o powracającej modzie na Koła Gospodyń Wiejskich. W naszym studiu w tym tygodniu gościliśmy Alicję Wołos szefową KGW Gorzyczany oraz Stefana Tarno, który dba o artystyczną działalność wspomnianego koła.

W programie rozmawialiśmy o codziennej działalności członków koła, najbliższych planach oraz o projekcie „Aktywni na zdrowie”, na którego realizację KGW Gorzyczany z Fundacji Krajowej Spółki Cukrowej otrzymało ponad 13 tysięcy złotych. Dowiedzieliśmy się również o tym, co udało się zrobić do tej pory oraz o tym jaką miłą niespodziankę przyniosła ze sobą ostatnia wizyta w Warszawie.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe