Mikołaj dostarczy prezenty w ramach akcji Spraw radość swojemu dziecku

Mikołaj dostarczy prezenty w ramach akcji Spraw radość swojemu dziecku

Podziel się:

Oceń:

Powiatowe Centrum Kultury w Opatowie, wzorem ubiegłorocznej akcji, również i w tym roku organizuje akcję Spraw radość swojemu dziecku i zaproś św. Mikołaja

- Akcja została zapoczątkowana w ubiegłym roku i spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego regionu - mówi Paulina Bakalarska, dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Opatowie.

Spraw radość swojemu dziecku i zaproś św. Mikołaja to akcja polegająca na możliwości wynajęcia św. Mikołaja przez rodziców lub opiekunów prawnych ale również przez każdego, kto chciałby sprawić drugiej osobie radość, aby Mikołaj osobiście wręczył prezenty.

Zapisy można realizować telefonicznie lub osobiście w Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie, gdzie należy dostarczyć najpóźniej do 3 grudnia do godz. 17 przygotowane wcześniej prezenty.

W dniach 5 i 6 grudnia, Mikołaj wraz z pomocnikami dostarczy prezenty pod wskazane adresy.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe