GOŚĆ TYGODNIA: A. Kukiełka-Bocheńska, M. Paciura, K. Batko: LOT z nagrodą Wędrowca Świętokrzyskiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

- Zależy nam na promocji naszego regionu, nie tylko Sandomierza - mówi Katarzyna Batko, dyrektor biura Lokalnej Organizacji Turystycznej "Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej".

- Nagroda jest dla nas mobilizacją do dalszej pracy - kontynuuje Katarzyna Batko. - Uważam, że dla turystyki regionu i województwa zrobiliśmy i robimy wiele. Walka cały czas toczy się o to, żeby turysta nie przyjeżdżał do naszego regionu na jeden dzień. Chodzi o to, żeby został na dłużej. Pierwszego dnia zwiedził Sandomierz, na drugi dzień pojechał do winnic, trzeciego poszedł w Góry Pieprzowe. Od jakiegoś czasu widzimy, że taki jest trend wśród odwiedzających. Musimy się starać i ciągle wzbogacać ofertę tak, aby co sezon było ciągle coś nowego - mówi Katarzyna Batko.

- Zapraszam do obejrzenia programu. Michał Leszczyński.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe