Z POLSKI: Nie żyje Wiesław Wszywka. Gwiazda YouTube'a, którą pokochały miliony internautów

Z POLSKI: Nie żyje Wiesław Wszywka. Gwiazda YouTube'a, którą pokochały… fot. Dawid Rycąbel\Naffnaff Nie żyje Wiesław Janiszyn, znany w internecie jako Wiesław Wszywka.

Podziel się:

Oceń:

Dawid Rycąbel, producent kanału YouTube "Naffnaff" przekazał informację o śmierci Wiesława Janiszyna, znanego w internecie jako Wiesław Wszywka. Janiszyn sympatię internautów wzbudził dzięki dwóm produkcjom: "Kopsnij Drina" i "Apropo Defacto". W pierwszym programie degustował przeróżne alkohole, zaś w drugim oceniał produkty spożywcze, te mniej i bardziej znane. Każdy odcinek z Wszywką wzbogacony był specyficznymi anegdotami.

"Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil" - napisał na Facebooku Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff, w którym publikowane były materiały z udziałem Janiszyna.

"Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: lepiej żartować, niż chorować i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!" - wyznał Rycąbel.

Wiesław "Wszywka" Janiszyn, zaczął występować na YouTube w 2015 roku. Na początku była to seria "Kopsnij Drina", w której Wiesław testował różne alkohole, opowiadając przy okazji różne historie ze swojego życia. Następnie pojawiła się seria "Apropo Defacto", wzbogacona o przeróżne anegdoty i autorskie powiedzenia. Wiesław Janiszyn zmarł w wieku 66 lat. 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe